fbpx

Доц. д-р Планинка Зафировска

“Светско а наше” е идеалната фраза да се опишат вашите продукти.

Јасмина Здравковиќ Алексоска м-р. по фармација

Конечно кожата на рацете и е мека, мазна, без болни ранички.

д-р Александра Лазаревска - дерматолог

Погоден за употреба од новороденчиња па се до повозрасната популација.

banner

Во активна борба против сувата кожа и атописки дерматит

banner

Синергично дуо за нега на суво и чувствително лице

banner

Интензивна нега и хидратација за нега на рацете

previous arrow
next arrow

Иновативна козметика во функција на здрава кожа
Едноставни и безбедни формулации со растителни состојки со докажана ефикасност

ПРОИЗВОДИ
|

ПРОMЕНИ НА КОЖАТА

Краток опис и препораки за дерматолошки третман

СОСТОЈКИ

Користиме состојки со клинички докажана ефикасност во заштита, смирување, регенерација и нега на кожата

Поставете прашање

Сè што ве интересира за производите на INSTITUTE

НАСТАНИ И НОВОСТИ
сите настани и новости
ПРОДАЖНИ ЛОКАЦИИ

Пронајдете ги нашите производи најблиску до вас.

ПОЗИТИВНИ ИСКУСТВА

Примената и бенефитите од користење на филагрин протект бариерната маст се препознаени и од дерматолозите ширум Македонија

Поддржано од Фондот за иновации и технолошки развој на Република Северна Македонија.

15% попуст со првата online нарачка

придружете се на нашата листа

и добивајте информации за нови попусти и промоции


    You have successfully subscribed to the newsletter

    There was an error while trying to send your request. Please try again.

    Institute will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.